PODZIEL SIĘ

Wraz z rozpoczęciem się nowego roku kalendarzowego, coraz bardziej odliczamy do premiery filmu Black Widow, który cofnie się w czasie i pokaże nam losy tytułowej bohaterki przed tym, gdy poświęciła swoje życie w Avengers: Endgame.

Tymczasem pojawiło się nowe, bardzo przyjemne dla oka zdjęcie Natashy Romanoff, ze sceny widzianej już podczas zwiastunu, jednakże zdjęcie te jest o wiele ładniejsze, niż po prostu screen z materiału wideo.

Muszę przyznać, że powyższe zdjęcie działa na mnie bardzo emocjonalnie i miło jest powspominać udział aktorki Scarlett Johansson w produkcjach Marvel Studios.

Dodatkowo dowiedzieliśmy się również od aktora Davida Harboura, który zagra Red Guardiana w filmie Black Widow, że widzowie będą mogli zobaczyć o wiele więcej obrazów z życia Natashy poza byciem członkiem grupy Avengersów, co ujawni nowe spojrzenie na poświęcenie jej postaci w Avengers: Endgame

“To wspaniale, bo możemy cofnąć się z nią trochę w czasie, prawda? I to jest jedna z rzeczy, które były dla mnie interesujące w tym filmie, ponieważ znamy wydarzenia z Endgame, więc możemy odkryć, jak się tam dostała i jakiego dokonała wyboru.” – wypowiedź Harboura dla portalu ComicBook.com.

Film trafi do kin 1 maja 2020 roku!