Reżyser “Justice League” Zack Snyder podzielił się na Twitterze zdjęciem Bena Afflecka w stroju Batmana w wersji Knightmare.

Mimo że Ben Affleck nie powróci do roli Czarnego Rycerza, nadal możemy podziwiać jego świetny występ w Batman v Superman: Dawn of Justice”. Jednym z najlepszych momentów filmu jest sen Bruce’a Wayne’a, w którym widzimy postać w postapokaliptycznym świecie, w którym Superman staje się marionetką w rękach Darkseida. Pomimo faktu, że Knightmare Batman miał naprawdę mało czasu ekranowego, fani pokochali tę kreację za wygląd i niesamowity klimat, który wokół siebie roztacza.

Aby uczcić pojawienie się “Batman v Superman: Dawn of Justice Ultimate Edition” na HBO Max, Zack Snyder podzielił się na Twitterze zdjęciem Bena Afflecka w wersji Knightmare. Tweeta możecie zobaczyć poniżej.

 

Na zdjęciu Batman dzierży broń palną, naruszając przy tym jedną z najważniejszych zasad, którą sobie wyznaczył. Wygląda na to, że Mroczny Rycerz na fotografii właśnie zmierza do walki. Edycja limitowana “Batman v Superman” zawiera około 30 minut dodatkowego materiału, który rozszerza kilka wątków pobocznych, w tym ten z postacią Batmana w wersji Knightmare w roli głównej.

Spodobał się wam Batman w tym wydaniu? Dajcie znać w komentarzach!