PODZIEL SIĘ
VANCOUVER, BC - DECEMBER 14: Supergirl series regular actor Nicole Maines attends the red carpet for the shows 100th episode celebration at the Fairmont Pacific Rim Hotel on December 14, 2019 in Vancouver, Canada. (Photo by Phillip Chin/Getty Images for Warner Brothers Television)

Gwiazda serialu Supergirl, Nicole Maines chciałaby widzieć więcej postaci transpłciowych w branży filmowej i serialowej.

Nicole Maines przeszła do historii dzięki swojej roli w serialu Supergirl, przedstawiając pierwszą transpłciową postać superbohatera. Po raz pierwszy w czwartym sezonie serialu Nicole Maines wcieliła się w postać Nii Nal / Dreamer i od tego czasu jest częścią głównej obsady. Jednak aktorka uważa, że postać taka jak Dreamer to dopiero początek i chciałaby zobaczyć na ekranie więcej takich postaci transpłciowych.

Aktorka podczas rozmowy z portalem Variety, wyraziła pragnienie, aby na ekranie pojawiło się więcej transpłciowych postaci, które nadal bardzo szokują i są tematem tabu. Wtrąciła również w to, że ludzie, którzy są transpłciowi, są również normalnymi ludźmi i nie są identyfikowani tylko przez to:

„Myślę, że coraz więcej nieidealnych trans postaci mogą zostać złoczyńcami. Możemy na nie spojrzeć i powiedzieć: „To tylko ludzie. Dokonują złych wyborów. Mogą być złymi ludźmi. Nie muszą być mili. Osoba nie jest identyfikowana przez jej transseksualność.”

Chcielibyście transpłciowego złoczyńcę? 🙂 Pewnie serial Supergirl nam takiego niebawem dostarczy…