Ta wiadomość może nas uświadomić, iż LGBTQ jest już passe! Teraz w kinie pojawi się pierwszy trójkąt miłosny i to w nadchodzącym filmie “The Eternals” należącym oczywiście do Kinowego Uniwersum Marvela!

Jeśli posiadacie duże doświadczenie komiksowe i myśleliście o tym, że film The Eternals będzie zawierać miłosną relację między Sersi (Gemma Chan) a Dane Whitmanem / Black Knight (Kit Harington), to częściowo mieliście rację! Sądząc po niedawnym wywiadzie Gemmy Chan dla Vanity Fair Italy, do tej relacji dołączy trzeci Eternal – prawdopodobnie Ikaris (Richarda Maddena), tworząc trójkąt miłosny na wieki!

Podczas wywiadu, Chan ujawniła, że Eternalsi przybyli na Ziemię ponad 7000 lat temu, a jej bohaterka opowiada dwie historie miłosne w trakcie tego filmu.

„W szczególności jest to historia grupy nieśmiertelnych kosmitów, którzy przybyli na Ziemię siedem tysięcy lat temu, więc fabuła rozgrywa się w bardzo długim okresie czasu. Sersi jest postacią, która ma największe powinowactwo z ludźmi, w rzeczywistości jest nawet zaangażowana w dwie historie miłosne, co jest absolutną nowością Marvela i jednym z powodów, które przyciągnęły mnie do tego projektu.” – ujawnia Chan.

No to widzów czeka naprawdę sporo ciekawych zdarzeń w filmie “The Eternals”!