PODZIEL SIĘ

Prace nad Moon Knightem zaczęły się szybciej niż w zapowiadanej drugiej połowie 2020 roku. Wcześniej docierały do nas przecieki o rzekomym debiucie Raoula Bushmana i Jacka Russela (Werewolf by Night), a teraz miałby do nich dołączyć inny straszyciel – sam Dracula!

Źródłem informacji jest Daniel Richtman, znany i szanowany ‘plotkarz’ świata kina komiksowego. Jak twierdzi, pojawienie się Władcy Wampirów w Moon Knight jest pewne, choć nie wiemy w jakiej formie – epizodu, antagonisty, czy choćby wzmianki. Richtman twierdzi jednak, że miałoby to posłużyć wprowadzeniu do MCU tych mroczniejszych postaci tuż przed premierą remake’u Blade.

Dracula byłby świetnym wstępem dla Daywalkera zwłaszcza, jeśli w serialu miałby być antagonistą – showrunner serii Jeremy Slater twierdzi, że fani mają na co czekać.

“Miałem siedem lat, kiedy kupiłem mój pierwszy komiks Marvel, a moje życie od razu się zmieniło”, Slater napisał wcześniej na Twitterze. “Nie jest przesadą stwierdzenie, że dołączenie do MCU to największy zaszczyt w mojej karierze. Jestem podekscytowany, przerażony i strasznie szczęśliwy. I choć nie mogę wam nic powiedzieć na temat historii czy obsady, mogę wam powiedzieć, że zgromadziliśmy całą gromadę genialnych scenarzystów, którzy naprawdę kochają tę postać, a my wszyscy ciężko pracujemy nad stworzeniem czegoś specjalnego dla was. Więc pozostańcie czujni i bądźcie na bieżąco. Moon Knight jest w drodze, a to będzie niezła jazda.”

Moon Knight jest jedną z trzech nadchodzących serii Disney+, obok Ms. Marvel i She-Hulk, bez ustalonej daty premiery. Z niecierpliwością czekamy na więcej wieści.