PODZIEL SIĘ

Przerwa w emisji seriali nadal wywołuje nostalgiczne wspomnienia i ujawnienia różnych ciekawych zdarzeń związanych ze światem naszych ulubionych seriali. Tym razem możemy się dowiedzieć o tym, iż Melissa Benoist starała się o angaż w serialu “Arrow”!

Aktorka największą uwagę zwróciła podczas występów w “Glee”, wtedy też próbowała swoich sił w castingach do innych seriali rodzimej stacji serialu, czyli The CW. Tak też trafiła na przesłuchania do głównej roli w “Arrow”! Chociaż po ośmiu latach emisji już wiemy, że przegrała casting, to tak naprawdę ten fakt mocno nas zaskoczył!

Trudno wyobrazić sobie Benoist w innej roli, niż Supergirl, bo jej dziwaczna, kapryśna postać doskonale pasuje do Dziewczyny ze Stali, a jej głębokie poczucie optymizmu idealnie trafia w scenariusz serialu. W rzeczywistości to ona była pierwszą aktorką, która wzięła udział w przesłuchaniu do roli Supergirl i to nie był przypadek: David Castapap, dyrektor castingu, pamiętał ją z castingu w 2012 r. do serialu “Arrow”. Co z pewnością ułatwiło jej otrzymanie szansy zagrania głównej roli w Supergirl.

W castingu do serialu “Arrow”, aktorka starała się o rolę młodszej siostry Olivera, Theę Queen, gdzie jednak przegrała z młodszą od siebie aktorką – Willą Holland. Ponieważ Willa miała większe poczucie dualizmu, poczucie wewnętrznej ciemności z młodzieńczym entuzjazmem. Było to o wiele bardziej zgodne z ciemniejszym tonem i stylem Arrow.

Jeśli tylko dowiemy się o kolejnych takich ciekawych historiach to od razu postaramy się Wam to przekazać! Także zaglądajcie na nasz portal FLARROW.pl 🙂