PODZIEL SIĘ

Wiele się ostatnio mówi o przerwach w produkcji filmów czy seriali, koronawirus przeszkodził także Batmanowi, a reżyser filmu Matt Reeves zapewnia, że cała załoga jest bezpieczna!

Koronawirus wpłynął na przemysł filmowy w sposób, którego nikt się nie spodziewał. Wielu aktorów zachorowało na COVID-19, natomiast sporo aktualnie produkowanych filmów zostało przerwanych do odwołania, a nadchodzące premiery kilku filmów zostały opóźnione. Na początku tego miesiąca nadchodzący film Matta Reevesa pt. “The Batman”, także zawiesił produkcję, aby zapobiec zachorowaniu obsady i członków załogi. Teraz sam reżyser wypowiedział się na temat panującego koronawirusa i jego wpływie na nadchodzący film DC Comics.

Pewien fan zapytał na twitterze Reevesa, czy koronawirus wpłynął na produkcję Batmana mając nadzieję, że cała załoga jest bezpieczna. Reżyser potwierdził, że produkcja została przerwana, dopóki nie będzie pewności, że wszyscy będą bezpieczni, oraz powiedział, że obsada i ekipa jest zdrowa.

“Tak, zamknęliśmy się, dopóki powrót nie będzie bezpieczny dla nas wszystkich. Na ten moment wszyscy są bezpieczni, dziękuję, że zapytałeś i także zachowaj ostrożność…”