Nadchodząca gra studia Crystal Dynamics “Marvel’s Avengers” będzie dostępna na konsoli PS5 oraz Xbox Series X.

Jedna z najbardziej wyczekiwanych gier tego roku będzie dostępna na konsole dwóch generacji. Fani, którzy już zakupili grę w preorderze na Xbox One lub PS4 w formie cyfrowej lub pudełkowej, będą mogli grać w nią na konsoli wyższej generacji. W grze będzie możliwa gra między różnymi typami konsol oraz przenoszenie plików z danymi między konsolami różnej generacji.

Deweloperzy zajmujący się “Marvel’s Avegers” zdradzili, co pojawi się w grze w wersji na PS5. Gracze będą mieli do wyboru 2 tryby dopasowania grafiki. Tyczy się to jednak wyłącznie konsoli od Sony – nadal nie wiadomo, jak będzie wyglądała gra na Xbox Series X. Rozgrywka na PS5 będzie również dopasowana do zupełnie nowego pada – DualSense.

Jeżeli nie jesteście posiadaczami konsoli Playstation, nie musicie się martwić – deweloper zapewnił, że daty premiery na Xbox Series X, Google Stadia oraz PC zostaną podane w najbliższym czasie. Wielu fanów uspokoiła informacja o pojawieniu się gry na konsole najnowszej generacji. Poza tym perspektywa grania ze znajomymi mimo różnych generacji konsol jest naprawdę kusząca. Z pewnością zwiększy to popularność tego tytułu.

Macie zamiar kupić nową grę z uniwersum Marvela? Dajcie znać w komentarzach!