PODZIEL SIĘ

Według ostatnich doniesień Marvel ma zamiar zatrudnić reżyserkę, która zajmie się drugą częścią Kapitan Marvel i nowymi Avengersami.

Daniel Richtman stwierdził, że jedną z kandydatek na to stanowisko jest Michelle MacLaren. Którakolwiek z nich będzie wybrana, będzie czwartą kobietą, która wyreżyseruje film Marvela. Anna Boden, która wyreżyserowała Kapitan Marvel, Cate Shortland zajmująca się Black Widow i Chloe Zhao, która pracuje nad Eternals to 3 kobiety, które dotychczas wyreżyserowały cokolwiek dla Marvel Studios.

Według raportu Kapitan Marvel 2 będzie ściśle powiązana z nowym filmem z serii Avengers. Sequel będzie się skupiał na Kapitan Marvel, ale również zdradzi, co będzie miało miejsce w przyszłości.

Michelle MacLaren jest dobrze znaną reżyserką i producentką telewizyjną. Pracowała m.in nad Breaking Bad, Game of Thrones, WestWorld, The Walking Dead i The Leftovers.

Carol Danvers zobaczyliśmy po raz ostatni na pogrzebie Tony’ego Starka w Avengers: Endgame. Pomogła drużynie superbohaterów pokonać Thanosa. Nie jest jeszcze jasne, czy sequel zacznie się od razu po wydarzeniach z Endgame, czy skupi się na przeszłości Carol i bardziej będzie przypominało prequel.

Kapitan Marvel 2 ma trafić do kin 8 lipca 2022 roku.