Victoria Alonso, przedstawicielka Marvel Studios odniosła się do plotek krążących wokół losów filmu “Black Panther 2”.

Wielu fanów nadal nie może uwierzyć w to, że Chadwick Boseman przegrał walkę z rakiem. Świat zastanawia się, jak Marvel Studios ma zamiar poprowadzić historię Czarnej Pantery, gdyż postać od początku zdobyła serca fanów uniwersum. Część uważa, że z pewnością któryś z aktorów mógłby kontynuować dziedzictwo Bosemana, jednak pozostali upierają się, że nikt tak dobrze nie wcieli się w rolę T’Challi jak Chadwick.

Plotki sugerują, że Marvel ma zamiar użyć cyfrowej wersji Bosemana, podobnie jak zrobiono to w przypadku Wielkiego Moffa Tarkina w filmie “Rogue One”. W rozmowie z Clarin, Victoria Alonso rozwiała wszelkie wątpliwości w tej kwestii.

Absolutnie nie. Jest tylko jeden Chadwick, niestety nie ma go już z nami. Nasz król odszedł i musimy przemyśleć, jak w odpowiedni sposób go uhonorować i pogodzić się z tym niespodziewanym, okropnym i niezwykle bolesnym wydarzeniem. Chadwick był nie tylko cudownym człowiekiem… Postać, którą stworzył, jest po prostu fantastyczna, wyniósł ją na wyżyny. Jedni mówią, że 2 lub 3 miesiące opóźnienia w produkcji to sporo czasu, jednak my jesteśmy innego zdania. Uważamy, że musimy dokładnie przemyśleć to, co chcemy zrobić, jak chcemy to zrobić i jak odpowiednio uhonorować dziedzictwo Chadwicka.

Jak myślicie, jakie będą dalsze losy Czarnej Pantery? Podzielcie się swoimi opiniami w komentarzach!