Tatiana Maslany She Hulk Marvel

W zeszły czwartek otrzymaliśmy informację o tym, że Tatiana Maslany została obsadzona w głównej roli nadchodzącego serialu She-Hulk.

Tatiana Maslany, laureatka nagrody Emmy, zyskała sławę i uznanie fanów rolą w Orphan Black. Komiksowa She-Hulk to prawniczka Jennifer Walters, kuzynka Bannera, która po napadzie na nią i postrzeleniu otrzymała transfuzję krwi od Bruce’a. Wraz z nią dostała też solidną dawkę promieniowania gamma, zieloną skórę i super-siłę Hulka, z tym, że na stałe. Zachowała jednak kontrolę nad emocjami, bystrość i inteligencję, stając się pierwszą na świecie super-prawniczką.

Dzień po ogłoszeniu wiadomości o castingu, Mark Ruffalo podzielił się ze swoimi fanami artykułem o tym, komentując: “Witaj w rodzinie, kuzynko!”

Wcześniej dowiedzieliśmy się, że showrunnerem, reżyserem pilota i co najmniej kilku odcinków będzie showrunnerka serialu Marry Me, Kat Coiro. Jessica Gao, znana ze scenariuszy do Ricka i Morty’ego, będzie główną scenarzystką serii.

She-Hulk dołącza do potwierdzonych, nadchodzących premier Marvela na Disney+, wśród których są już: The Falcon and the Winter Soldier, WandaVision, Loki, What If…?, Hawkeye, Ms. Marvel oraz Moon Knight.

Przygody Jennifer Walters będzie nam dane zobaczyć już w 2022 roku.