Lucifer FOX FLARROW.pl Flarrow

Czyżby Tom Ellis już na dobre miał się pożegnać z rolą króla piekła!?

Na tę chwilę Lucyfer dobiega ku swojemu końcowi, a w planach nie ma żadnych spin offów, więc niestety dla fanów oznacza to jedno… Koniec odgrywania roli Diabła przez samego Toma Ellisa.

Nikt raczej nie zdoła ukryć podziwu, jakie wywołuje gra aktorska Toma, oraz całe to oddanie się serii. Fani więc z nadzieją wyczekiwali powrotu aktora w innym serialu! A najwięcej wskazywało na nowy projekt Netflixa, jakim jest Sandman.

Sandman ma być najdroższym serialem DC oraz mocno bazować na komiksach. Dokładnie na tych samych które miały dosyć częste crossovery z serią o Lucyferze

Skoro projekt jest produkowany przez Netflixa, czyli dom Lucyfera, także co może stać na przeszkodzie połączenia bohaterów?!

Niestety fani Toma muszą obejść się smakiem, bowiem do serialu jest poszukiwany kompletnie kto inny niż sam Ellis. Podobno propozycję roli dostał sam Michael Sheen.

Czy fani jeszcze kiedykolwiek doczekają się Ellisa w roli diabła? Nadal jest cień szansy, iż serial zostanie przedłużony o kolejne sezony, bądź zostanie stworzony wspólny projekt łączący przygody Lucyfera z Johnem Constantinem