PODZIEL SIĘ

Z roku na rok dostajemy coraz to nowsze, nieco inne i nawet więcej produkcji o tematyce superbohaterów. Tak będzie również i naszym nowym 2020 roku, a DC Comics nadal będzie walczyć z Marvelem o miano najlepszego wydawnictwa.

Dołącz do Akademii Bohaterów Marvela i rozmawiaj z innymi fanami!

Co czeka nas w tym nowym roku? Sporo filmów jak i seriali, a każdy z fanów znajdzie coś dla siebie!

O to przed Wami pełna lista premier w 2020 roku:

1. Birds of Prey (Ptaki Nocy) – DC Comics – premiera
7 lutego 2020 r.

Opis:

A znacie to o policjantce, kanarku, wariatce i mafijnej księżniczce? “Ptaki Nocy” to pokręcona historia, opowiadana przez samą Harley w stylu, w jakim tylko ona może ją opowiedzieć. Kiedy najbardziej narcystyczny z bandziorów Gotham, Roman Sionis, i jego oddana prawa ręka Zsasz biorą na cel niejaką Cass, w poszukiwania dziewczyny angażuje się całe miasto. Nieprawdopodobny zbieg okoliczności krzyżuje drogi Harley, Łowczyni, Czarnego Kanarka i Renee Montoyi. Cztery diametralnie różniące się kobiety nie mają wyjścia. Muszą współpracować, żeby pokonać Romana.

Zwiastun:


2. Bloodshot – Valiant Comics – premiera 21 lutego 2020 r.

Opis:

Vin Diesel wciela się w postać Raya Garrisona, żołnierza, który zginął podczas akcji i został przywrócony do życia przez korporację RST jako super-człowiek, tytułowy Bloodshot. W jego żyłach płynie armia nanotechnologicznych rozwiązań, dzięki czemu jest kimś nie do zatrzymania – silniejszym niż jakikolwiek człowiek, z organizmem zdolnym do natychmiastowej regeneracji. Ale naprawiając jego ciało i przywracając go do życia, korporacja przejęła kontrolę nad jego życiem; wykasowała też jego wspomnienia i pamięć. Ray nie wie, co jest realne, a co nie. Ale ma misję – chce się tego dowiedzieć.

Zwiastun:


3. New Mutants (Nowi Mutanci) – Marvel – premiera
3 kwietnia 2020 r.

Opis:

Pięcioro młodych mutantów, trzymanych w sekretnym ośrodku wbrew ich woli, przebudza swoje zdolności i walczy, by uciec od grzechów przeszłości.

Zwiastun:


4. Black Widow (Czarna Wdowa) – Marvel – premiera 3 maja 2020 r.

Zwiastun:


5. Wonder Woman 1984 – DC Comics – premiera 5 czerwca 2020 r.

Opis:

Wielki powrót przygód Diany Prince, czyli amazońskiej superbohaterki znanej jako Wonder Woman! U jej boku ponownie pojawi się Steve Trevor, a czarnymi charakterami będą: Maxwell Lord oraz Cheetah. Na oficjalny opis trzeba jeszcze poczekać…

Zwiastun:


6. Morbius – Marvel (Sony) – premiera 30 lipca 2020 r.

Opis:

Morbius ma być historią łączącą w sobie elementy filmu akcji, jak i horroru, gdzie protagonista będzie starać się odnaleźć lekarstwo na rzadką chorobę krwi. W związku z tym (w tragicznym wypadku) dochodzi do jego przemiany w wampira. Ten zniesmaczony własnym pragnieniem krwi podejmuje decyzję o pożywianiu się tylko i wyłącznie na kryminalistach, którzy nie są godni daru, jakim jest życie.

Zwiastun:


7. Venom 2 – Marvel (Sony) – premiera 2 października 2020 r.

Opis:

Pierwszy film o Venomie przyniósł naprawdę sporo pieniędzy studiu Sony Pictures, jednakże krytycy nie szczędzili negatywnych słów wobec tejże produkcji. Tom Hardy może i spisał się nawet dobrze, ale nie było tego czegoś… Przynajmniej co oglądamy w filmach o Spider-Manie. Tak zatem producenci Venom 2, starają się pozyskać aktora Toma Hollanda, by ten zagrał w drugim filmie o losach Venoma, w roli oczywiście nie innej jak Spider-Mana! Głównym złoczyńcą będzie znany Carnage!


8. The Eternals – Marvel – premiera 6 listopada 2020 r.

Opis:

Niby to film Black Widow rozpoczyna 4. fazę MCU, ale tak naprawdę co przyniesie nam czas akcji rozgrywany w fazie 3?! Nic… Dlatego też musimy głośno okrzyknąć produkcję The Eternals, która zapoczątkuje rozwijanie się nowej fazy. Na opis filmu musimy jeszcze poczekać…


Seriale:

Tutaj poświęcimy nieco mniej uwagi, ale również warto przytoczyć informację o premierach serialowych ze świata DC Comics oraz Marvel.

1. Stargirl – DC Comics. Serial trafi do stacji The CW oraz na platformę DC Universe na przełomie stycznia/lutego 2020 r.

2. Green Arrow and the Canaries – DC Comics. Serial poświęcony losom Kanarków ze świata Arrowverse, czyli swoisty spinoff Arrow osadzony w roku 2040 roku. Niestety nadal nie jest znana data premiery w 2020 r.

3. Superman and Lois Lane – DC Comics. Stacja The CW nas rozpieszcza zapowiadając kolejny serial. Tym razem o losach Clarka Kenta i Los Lane znanych z Arrowverse. Premiera w 2020 r., prawdopodobnie jesienią.

4. The Falcon and the Winter Soldier – Marvel. To będzie mocna premiera platformy Disney+, ponieważ fani MCU dostaną naprawdę dobry serial z niesamowitymi postaciami znanymi z kinowego uniwersum Marvela! Premiera prawdopodobnie jesienią 2020 r.

5. Wandavision – Marvel. Serial, który miał pojawić się na platformie Disney+ dopiero w 2021 roku, jednakże osoby odpowiedzialne za platformę postanowili pokazać nam przygody Wandy i Visiona już w tym roku, jednakże nie jest znana dokładna data premiery.

6. Hellstrom – Marvel. Serial animowany Marvela, który trafi na platformę Hulu w 2020 r.