PODZIEL SIĘ

Po tym, jak poradził sobie z incydentem w Newcastle w filmie animowanym, a także przez cały sezon Legend of Tomorrow DC i walcząc w bitwie z Darkseid w Justice League Dark: Apokolips War. Matt Ryan mówi, że jednym z jego punktów na liście Constantine’a jest spotkanie z Zatanną podczas akcji na żywo. Zatanna, jedna z najpopularniejszych magicznych postaci DC i głównym zainteresowaniem miłosny czarnoksiężnika od początku The New 52 w większości komiksów DC i animowanych adaptacjach rozpoczynających się od pierwszego filmu Justice League Dark. Ryan przyznaje, że byłby nieco zazdrosny, gdyby ktoś inny mógłby wcielić w życie pomysł, zanim on to zrobi.

Jest taka możliwość: podobno nadchodzi Justice League Dark dla HBO Max od producenta JJ Abramsa, a szanse są duże, że w serii pojawią się Constantine lub Zatanna. Nikt nie wie, jakie są szanse na przeniesienie uwielbianej przez fanów kreacji Ryana do tej serii, ale wydaje się mało prawdopodobne, jeśli pozostanie w Legendach.

„Relacje z Zatanną to coś, czego nie zgłębiałem w akcji na żywo; to jedyna postać, którą chciałbym zobaczyć z Johnem ” – powiedział Ryan.
” To zabawne, ponieważ kiedy po raz pierwszy przeczytałem Dangerous Habits, który jest pierwszym komiksem, jaki przeczytałem, zakochałem się w tym, to było przede wszystkim bardzo miłe, mam wrażenie, że teraz to rozwinąłem w animacji – i zrobiliśmy to także w tym sezonie Legend – to prawie tak, że muszę teraz znaleźć inny wątek. To śmieszne, ponieważ miałem nadzieję, że, to była taka motywująca część Johna dla mnie od dawna, a to, co będzie interesujące w przyszłym sezonie Legend, to cofanie się i odnajdywanie, teraz gdy ewoluował przez to w pewien sposób, jest to ciekawe”.

Dodał, że jeśli ktoś inny mógłby zrobić historię Zatanny przedtem nim, byłby rozczarowany.

„Myślę, że byłbym zawiedziony. To zabawne, prawda?” – powiedział Ryan
„Te postacie – zakochujesz się w tych postaciach i grasz nimi, a jest o wiele więcej rzeczy związanych z tak wieloma przedziałami czasowymi, które chcę zbadać jako Constantine.
Ta postać nie jest moja, ale brzmię, to tak jakbym mówił: „Och, nie chcę, żeby ktokolwiek go grał”, jednocześnie patrzę na Hamleta lub The Scottish Play. I uświadamiam sobie, że są to role, które odegrało wiele osób przez lata, więc część mnie to rozumie, ale jest jeszcze jedna część, która mówi: „Och, mogę go zagrać. Pozwól mi go zagrać”.
Czy wiesz, co mam na myśli?, jednocześnie chciałbym się zagłębić [w postać].
Wydaje mi się, że istnieją pewne kolory, obrysy i historie, które eksplorowałem z Johnem przez lata we wszystkich różnych mediach. Wciąż jest coś więcej, co chcę poznać stylistycznie również pod względem charakteru oraz tonów, które można umieścić w programach telewizyjnych i filmach i tym podobne. I nadal czuję, że ogromna część mnie chcę wejść w to. Byłbym bardzo rozczarowany, gdyby ktoś inny mógł to zrobić, a ja nie. ”

A czy ty, byś chciał\a zobaczyć Zatanne u boku Johna?

Czy jednak wolisz go z King Sharkiem? Daj znać w komentarzu!