W finale DC’s Legends of Tomorrow kapitan statku – Sara Lance – została porwana przez kosmitów, a jednak dla fanów bardziej szokujcie jest to, że nikt tego nie zauważył, nawet jej dziewczyna – Ava Sharpe.

W finałowym odcinku o tytule „Swan Thong” drużyna pożegnała się z Charlie po koncercie jej zespołu punkowego „The Smell” w 1970 roku, a fani i obsada z Maisie Richardson-Seller, którą pierwszy raz poznaliśmy w drugim sezonie jako Amaye Jiwe. Gdy Legendy wracały do Waveridera po rozstaniu z przyjaciółką za ich plecami Sara została wciągnięta przez strumień niebieskiego światła na pokład kosmicznego statku.

Oczywiście nie byłoby to pierwsze spotkanie White Canary z obcą cywilizacją, więc nikt nie wątpi, że sobie poradzi. Drużyna już nie raz miała odczynienia z Dominatorami, nie tylko w crossoverze „Invasion!”, ale też w swoim serialu. Nie można też zapomnieć o wszystkich bitwach ramię w ramię z Supergirl.

Na następny odcinek musimy czekać rok, ale miejmy nadzieje, że reszta Legend szybko zorientuje się o porwaniu Sary i z Avą na czele rozpoczną poszukiwania!