PODZIEL SIĘ

O panującej chorobie zwanej “koronawirus” nie trzeba wiele mówić, bo już każdy o niej wie. Jednakże to co się dzieje na świecie, to istne szaleństwo i cierpimy przez to wszyscy… Gospodarka, rozrywka, przedsiębiorcy i zwykli ludzie dostaną mocno po dupie. Miejmy jednak nadzieję, że w jakimś stopniu świat się z tym upora, a my będziemy mogli wrócić do normalnego funkcjonowania!

Dołącz do Akademii Bohaterów Marvela i rozmawiaj z innymi fanami!

Jeśli już mowa o rozrywce, mocno ucierpi także los filmów, których premiery zostają mocno przesunięte, a produkcje tymczasowo wstrzymane.

Lista filmów:

– Fast & Furious 9: Prawdopodobnie miał to być hit tego roku, z obawy na utratę wpływów z sprzedaży biletów, został przesunięty nawet o rok! Aktualna data premiery to 2 kwiecień 2021 r.
– No Time to Die: Dwudziesty piąty film Jamesa Bonda mieliśmy oglądać już za niespełna trzy tygodnie. Jednakże już jakiś czas temu wytwórnia MGM przełożyła premierę na 25 listopad br.
– A Quiet Place Part II: Amerykański horror reżysera Johna Krasinskiego (tak to serialowy Jack Ryan) również zobaczymy w odległym terminie, którego wytwórnia Paramount jeszcze nie podała.
– Peter Rabbit 2: The Runaway: Zabawny film animowany, dostało tylko parę tygodni opóźnienia. Premiera 7 sierpnia br.
– Lovebirds: Kolejny film Paramount z aktorem, którego zobaczymy w Eternals również zostało przełożone. Pierwotnie film miał trafić do kin 3 kwietnia, jednakże tak też się nie stanie, a nowego terminu nie znamy.
– Mulan: Wielka produkcja Disneya również otrzyma nowy termin premiery!
– My Spy: W roli głównej Dave Batista, film został przesunięty z marca na kwiecień, jednakże czy to coś zmienia?!
– The New Mutants: Film miał mieć swoją premierę w Prima Aprillis, jednakże Disney postanowił jednak to przełożyć i ustalić nowy termin.