PODZIEL SIĘ

Scenarzysta “Aquaman 2” ujawnił, że film będzie czerpał inspirację z komiksów Silver Age (Srebrna Era) o Black Mantcie!

Dołącz do Akademii Bohaterów Marvela i rozmawiaj z innymi fanami!

Jednym z najbardziej oczekiwanych filmów Warner Bros. i DC jest film zdecydowanie tytuł “Aquaman 2”, w którym aktor Jason Momoa wcieli się ponownie w swoją kultową rolę Arthura Curry’ego. Pierwszy Aquaman był bezprecedensowym sukcesem i stał się najbardziej dochodowym filmem DC do tej pory. Jak można się było spodziewać po tak wysokich przychodach kasowych, od razu planowano kontynuację z Jasonem Momoa, która ma trafić do kin w 2022 roku. Oprócz sukcesu finansowego film został również bardzo chwalony za zabawne, świeże spojrzenie na postać Aquamana. W rzeczywistości nikczemny złoczyńca Black Manta był również chwalony za komiksowe odzwierciedlenie wyglądu postaci.

Chociaż już od dłuższego czasu wiadomo, że w drugim filmie o Aquamenie zobaczymy powrót Black Manty, to dopiero teraz poznajemy klimat, w którym zmierza ta produkcja. Scenarzysta David Leslie Johnson-McGoldrick został zapytany na Twitterze, w którym kierunku pójdzie kontynuacja Aquamana. Oczywiście, spoilery nie były destylowane, ale scenarzysta ujawnił, że scenariusz filmu został zainspirowany komiksami Black Manty ze Srebrnej Ery.

Zapewne kontynuacja przygód podwodnego bohatera będzie skupiała się tym razem bardziej na genezie postaci Black Manty i to on będzie stanowił największe zagrożenie dla tytułowego bohatera filmu i  Antlantydy.