„Arkham Knight” liczy sobie już 5 lat i od tamtej pory Rocksteady Studios siedziało „cicho”. Cały czas jednak spekulowało się, o czym miałaby być ich kolejna produkcja sygnowana logiem DC. Jedna z plotek okazała się prawdziwą – tym razem wcielimy się w Legion Samobójców!

Ogłosiło to samo studio, zamieszczając na swoich social mediach poniższy plakat, który przedstawia sylwetkę Supermana z logiem Suicide Squad wykreowanym na styl celownika, co sugeruje, iż możemy otrzymać adaptację „Justice League vs. Suicide Squad”, jednak na razie możemy wyłącznie zgadywać, a więcej szczegółów poznamy na nadchodzącym DC FanDome, które odbędzie się 22 sierpnia.

Biorąc pod uwagę dotychczasowy dorobek studia Rocksteady, to nie ma powodów do obaw. Miejmy nadzieję, iż na wyżej wymienionym wydarzeniu ujrzymy, choć skrawek gameplayu. Po tak długiej przerwie, taka zapowiedź wywołała spore poruszenie wśród internautów.

Jakie są wasze odczucia co do tej nowiny? Cieszycie się, czy wolelibyście może kolejną produkcję z Batmanem? A może z zupełnie innym bohaterem?