PODZIEL SIĘ

Prezes Marvel Studios, Kevin Feige, ujawnił niedawno, że fani mogą się spodziewać nieoczekiwanych postaci w Doctor Strange in the Multiverse of Madness.

Sequel przygód Najwyższego Maga ma ponoć być pierwszym filmem MCU z elementami horroru, a sam tytuł wręcz każe się spodziewać niespodzianek i gościnnych występów. Biorąc na warsztat całe Multiwersum i talent Stephena Strange’a, możliwości są nieskończone.

Przemawiając do studentów nowojorskiej Akademii Filmowej, prezes Marvel Studios, Kevin Feige, krótko omówił następny film Doctor Strange i to, jak wiele nieoczekiwanych postaci się w nim pojawi.

“Czasami wybierasz tytułowego bohatera, wybierasz głównego bohatera lub główną drużynę, którą chcesz wprowadzić na ekran, a często zdarza się, że gdy już robisz i rozwijasz film [pytając] “Kto się tu pojawi?” i “Kto do niego pasuje?”. W następnym filmie Doctor Strange, na przykład, pojawiają się nowe postacie z MCU, które zadebiutują w tym filmie, których się nie spodziewacie lub nie zgadniecie, kto to jest, ale znaleźliśmy fajny sposób, żeby to zadziałało, ponieważ chcemy zrobić konkretny typ filmu i ukaże się tam postać, z którą zawsze chcieliśmy coś zrobić, która będzie tam naprawdę dobrze pasować”.

Oczywiście, prezes Marvel Studios Kevin Feige nie ujawnił, z kim dokładnie spotka się Doctor Strange, ale po jego wskazówkach można śmiało stwierdzić, że będzie to ktoś długo wyczekiwany przez fanów. Kevin Feige ciężko pracował, starając się wcielić w Marvel Studios marki Foxa, takie jak X-Men. Nietrudno sobie wyobrazić, by Doctor Strange spotkał bohaterów Foxa w swoim kolejnym solowym filmie. Marvel Studios ma setki postaci, z których może czerpać, a z takim guru jak Kevin Feige prowadzącym projekt, jest prawie pewne, że Doctor Strange in the Multiverse of Madness wprowadzi postaci, o których mogliśmy nawet nie pomyśleć!

Szczegóły dotyczące Doctor Strange in the Multiverse of Madness są obecnie nieliczne, choć mówi się, że jest to pierwsza prawdziwa próba wejścia Marvel Studios w gatunek horroru. Ponadto, mini-seria WandaVision z Disney Plus będzie również służyć jako wprowadzenie do sequela Doctor Strange.

Reżyserem filmu jest Scott Derrickson, za scenariusz odpowiada Jade Bartlett, a na ekranie zobaczymy między innymi Benedicta Cumberbatcha, Rachel McAdams, Benedicta Wonga, oraz Elizabeth Olsen. Premierę zaplanowano na 5 maja 2021 roku.