PODZIEL SIĘ

Niezwykłe informacje nadeszły prosto z amerykańskich mediów, które głoszą, że nowa postać przejmie rolę Batwoman od Kate Kane!

Od czasu wiadomości o rezygnacji aktorki Ruby Rose z roli Batwoman po jednym sezonie, zaczęto spekulować czy zobaczymy nową aktorkę, która zagra Kate Kane, czy też zupełnie nowa postać, która przejęłaby kostium Batwoman. Do tej pory wiemy tylko tyle, że nowa osoba dalej będzie przedstawicielem społeczności LGBTQ. Natomiast portal Entertainment Weekly informuje, że w drugim sezonie wprowadzona zostanie nowa postać, która zastąpi postać Kate Kane!

Źródłem Entertainment Weekly jest post na Redditcie, który ujawnił casting na postać do serialu Batwoman o imieniu Ryan Wilder. Dokument udostępniony na Reddit opisuje postać, która zastąpi Kate Kane:

„Jest sympatyczna, niechlujna, trochę głupkowata i nieokiełznana. Nie mając nikogo w życiu, kto mógłby ją śledzić, Ryan spędziła lata jako narkomanka, unikając GCPD i maskując swój ból złymi nawykami. Dziś Ryan jest zreformowana i trzeźwa, mieszka w swojej furgonetce. Ryan to dziewczyna, która kradnie mleko kotowi z zaułka i może zabić go gołymi rękami, jest najniebezpieczniejszym typem wojownika: wysoko wykwalifikowanym i szalenie zdyscyplinowanym. Jest także lesbijką. Atletyczna, surowa, namiętna i czasami omylna. Nie jest to stereotypowy amerykański bohater.”