PODZIEL SIĘ

Showrunner serialu Batwoman potwierdza, że postać Kate Kane, grana przez aktorkę Ruby Rose nie zostanie uśmiercona!

W ostatnim czasie Ruby Rose tuż po zakończeniu pierwszego sezonu “Batwoman”, zszokowała wszystkich fanów i widzów serialu ogłaszając zerwanie kontraktu i rezygnację z dalszego wcielania się w rolę tytułowej bohaterki. Rose opuściła serial ze względu na zbyt długi czas spędzany na planie produkcji odcinków.

Kolejną ważną wiadomość przedstawiła showrunnerka serialu – Caroline Dries, która oznajmiła, iż Kate Kane nie zostanie zastąpioną inną aktorką, a po prostu zobaczymy całkowicie nową postać.

Jednakże fani nie odpuszczali i reagowali na te wieści pytaniem, czy producenci uśmiercą postać Kate Kane, co nie byłoby zbyt pozytywnie odebrane w środowisku LGBTQ+. Dries za pośrednictwem swojego profilu na twitterze postanowiła odpowiedzieć na te pytania:

Showrunnerka zwróciła uwagę, że podobnie jak publiczność, kocha Kate Kane i nie chce wymazać tej postaci z Arrowverse. ujawniła, że ​​zniknięcie Kate będzie jedną z tajemnic drugiego sezonu i zapewnia fanów, że scenarzyści nie porzucą wątku „LGBTQ+ który leży u podstaw serialu. Poniżej jej oświadczenie: