PODZIEL SIĘ

Fanom serialu Smallville nie trzeba przedstawiać aktora Justina Hartleya, który przez parę sezonów wcielał się w rolę Olivera Queena / Green Arrowa i wychodziło mu to niezwykle świetnie! Gdy ogłoszono serial “Arrow” i casting Stephena Amella na tytułowego bohatera, to fani Hartleya byli mocno zrozpaczeni, w tym również ja!

Niestety stacja The CW nie kontynuowała przygód Smallville, tworząc przy okazji pewien spin-off o Green Arrowie dając również szansę na dalszą grę dla aktora Justina Hartleya. My fani cały czas czekaliśmy na chociaż małe cameo, jednorazowy występ nawet w innej roli w serialu “Arrow” zwłaszcza, że ogółem w Arrowverse pojawiały się aktorzy z Smallville, ba! Była nawet szansa na powtórzenie roli Green Arrowa przez Hartleya w “Crisis on Infinite Earths”. Jednakże dzisiaj mamy szansę się dowiedzieć, że brak jego powrotu nie był spowodowany niechęcią włodarzy The CW, ponieważ według Marca Guggenheima on sam podejmował wielokrotne próby zachęcenia Hartleya do powrotu!

“Powiem wam, że Justin jest kimś, kogo próbowałem zdobyć do Arrow od paru lat. Wysłałem nawet prośbę: „Czy możemy pożyczyć kostium z archiwum?” Odpowiedzieli „tak”, ale odpowiedzieli „tak” z wieloma zastrzeżeniami, z których wynikało, że „nikt nie może go nosić” i „nie można go zabrudzić”. Zatem umieściliśmy go na manekinie i w ten sposób zaspokoiliśmy tę lukę i o ile nie zabrudziliśmy, mam nadzieję, że ktokolwiek w archiwach nam ją dostarczył, nigdy nie widział tego odcinka.” – powiedział Marc Guggenheim.

Scenę z kostiumem mogliście zobaczyć podczas crossoveru Elseworlds, gdzie The Monitor pokonał wszystkich bohaterów w Ziemi-90. Dla przypomnienia poniższy materiał i sekwencja: 00:28.