Kang Zdobywca

Kang Zdobywca, czyli największy wróg Avengersów w końcu nadchodzi do Kinowego Uniwersum Marvela!

Oficjalnie aktor Jonathan Majors wcieli się w rolę Kanga Zdobywcy (Kang The Conqueror) i po Thanosie zyska miano największego złoczyńcy MCU. Postać ta zadebiutuje w filmie “Ant-Man 3”! 

Film z Ant-Manem nigdy nie był nad wyraz określanym mianem hitu w Kinowym Uniwersum Marvela. Natomiast w trzeciej części otrzymamy naprawdę mocny pokaz złej siły i prawdopodobnie możemy liczyć na pojawienie się pozostałych bohaterów uniwersum wspomagających tytułowego bohatera.

Na tę chwilę nie wiadomo jaką dokładnie rolę odegra w filmie Kang Zdobywca, jednakże może on zbudować grunt pod Fantastyczną Czwórkę, a to dlatego, iż Nathaniel jest potomkiem Reeda Richardsa.

Historia z komiksów: Nathaniel Richards znalazł sposób na podróżowanie w czasie i z własnej epoki powędrował do starożytnego Egiptu 3000 lat p.n.e. Przez kilka lat panował w nim jako Rama Tut. Następnie przeniósł się do XL wieku, gdzie jako Kang Zdobywca zbudował własne imperium. Kang zwykle walczy z Avengers, choć kiedyś przyłączył się do nich, chcąc powstrzymać samego siebie, Immortusa, przed zniszczeniem wielu światów równoległych.