Choć wielu nie wróżyło „Stargirl” zbyt dobrze, to serial okazał się być sukcesem, a show cieszy się bardzo pozytywnymi opiniami wśród publiczności. Teraz z niecierpliwością czekamy na kolejny sezon tej produkcji, z wielką chęcią wypatrując świeżych informacji na jej temat, jak na przykład tej, iż do obsady dołącza Jim Gaffigan!

Jim kojarzony jest znany raczej jako komik, jednakże możecie kojarzyć go m.in. z „Gorącego Pościgu”, „Światłości ze światłości”, czy nawet „Tesli”. Według doniesień z Entertainment Weekly wcieli się on w Thunderbolta (Jakeem Thunder) – przepotężnego dżina, który obecnie uwięziony jest w różowym piórze, które Courtney wykradła na początku pierwszego sezonu serialu.

Jakeem prawdopodobnie zasili szeregi nowej Justice Society of America ale zapewne wprowadzi tam mnóstwo zamieszania, gdyż oficjalny opis jego postaci brzmi następująco:

„Życzenia, które spełnia, częściej powodują takie problemy, o których wypowiadającemu życzenie się śniło. Pomimo jego niezbyt sprzyjającej natury, jego serce zawsze znajduje się w odpowiednim miejscu, bez względu na cierpienie, które przeżywa po stracie wszystkich przyjaciół, których poznał w trakcie swojej długiej egzystencji”

Wygląda na to, iż tym razem głównym złoczyńcom ma zostać Eclipso, co mógł sugerować nam już finał pierwszego sezonu. W takim przypadku nasi młodociani bohaterowie na pewno będą potrzebowali sporej pomocy.

Premiera drugiego sezonu odbędzie się w 2021 roku, jednakże z wiadomych względów nie znamy jeszcze nawet przybliżonej daty.