PODZIEL SIĘ

James Gunn zdradził, kiedy rozpoczną się zdjęcia do jego nadchodzącego projektu dla Marvela, trzeciej części Strażników Galaktyki.

Wielu fanów było zszokowanych, gdy Marvel Studios jakiś czas temu zwolniło Jamesa Gunna i wstrzymało produkcję GotG Vol. 3. Po zakończeniu swej współpracy z Disneyem Gunn został zatrudniony przez konkurencyjną firmę, Warner Bros., by nakręcić kolejny film DCEU, The Suicide Squad. Następny zwrot akcji nastąpił, gdy w trakcie pracy nad projektem DC Gunn został z powrotem zatrudniony przez Disneya.

Chociaż scenariusz do kolejnych Guardians jest już od dawna gotowy, Gunn nie może rozpocząć produkcji, póki nie skończy pracować nad The Suicide Squad. Nie wiemy, gdzie w filmowym harmonogramie Marvela znajduje się trzecia część GotG, jednak dzięki nowym informacjom orientujemy się, kiedy rozpoczną się zdjęcia do kolejnego projektu Gunna. W jednym ze swoich ostatnich postów na Instagramie reżyser wspomniał, że:

Jeszcze przez jakiś rok nie zaczniemy kręcić.

Marvel Studios na ten moment zapowiedziało premiery dwóch nieznanych nam tytułów na 2022 i 2023 rok. Słowa Gunna sugerują, że Guardians of the Galaxy Vol. 3 wpasują się idealnie w jeden z tych terminów. Czekacie na kolejną część przygód kosmicznej bandy wyrzutków? Dajcie nam znać w komentarzach!