Reżyser Suicide Squad, James Gunn podczas wolnej chwili odpowiedział na parę pytań swoich fanów za pośrednictwem instagrama, obejmując w tym informacje o swoich filmach, a także wyborem ulubionej postaci pomiędzy Harley Quinn, a Jokerem!

„Och, uwielbiam Jokera, ale Harley jest jedną z moich ulubionych postaci, jakie kiedykolwiek napisałem. W rzeczywistości jest prawdopodobnie moją ulubioną postacią komiksową, której osobowość była dobrze zdefiniowana, zanim zapisałem ją na ekranie. Jest niesamowitym towarzyszem, podczas pisania jej szalonych działań i dialogów. Czy powiedziałem, że ją UWIELBIAŁEM ????” – odpowiedział Gunn.

Poniżej możesz zobaczyć zrzut ekranu jego wypowiedzi:

Oczywiście słowo written (napisać) nie oznacza stworzenie postaci Harley przez Gunna w komiksach, a rozpisanie jej w scenariuszu, tak w gwoli ścisłości, jeśli ktoś miałby się czepiać :).

Reżyser potwierdził również, że jego projekt nie jest kontynuacją tego co widzieliśmy w filmie reżyserii Davida Ayera. To jest nowy całkowicie inny film Jamesa Gunna pod taką samą nazwą!

Naszym czytelnikom, którym brakuje Harley, polecamy oglądanie jej serialu animowanego!