W ostatnim czasie coraz częściej czytamy o Supermanie i jego kinowym losie, który nadal nie jest nam znany. Według ostatnich plotek pojawiła się szansa, że James Gunn stanie za kamerami filmu o Człowieku ze Stali!

Status samodzielnego filmu Superman w Warner Bros. jest nadal niepewny. Podczas, gdy Henry Cavill rozmawia o powrocie jako Superman, to nadal nie ma żadnych poważnych wieści na ten temat. W tej chwili kontynuacja filmu Man of Steel lub nowego filmu o Supermanie nie jest nawet omawiana w studiu. Wielu fanów zastanawiało się, dlaczego Warner Bros. tak waha się przy kontynuacji projektu o Człowieku ze Stali zwłaszcza, że zaproponowali Gunnowi spore pole do popisu przy wyborze postaci do swojego filmu, nawet przed tworzeniem Suicide Squad!

Nie tak dawno temu James Gunn wyprodukował film Brightburn, który był złym odwzorowaniem Supermana, on sam za pośrednictwem instagrama zdementował plotki, jakoby dostał propozycję na stworzenie obrazu dla Clarka Kenta.

„Nikt nie zaproponował mi konkretnego filmu, ale otrzymałem wachlarz różnych postaci DC, włodarze Warner Bros powiedzieli, że mogę zrobić, co tylko chciałem, z dowolną postacią. Wybrałem Suicide Squad z powodu mojej miłości do książek i filmów takich jak Parszywa Dwunastka. Do tej pory nie mogłem być bardziej zadowolony z wyboru tego filmu!”

Może, gdy Gunn osiągnie sukces z Suicide Squad, to trafi za kamery Supermana?!