James Gunn potwierdził, że Kraglin – Seana Gunna będzie odgrywał większą rolę w Guardians of the Galaxy Vol. 3

Jedną z wielu nowych postaci, które zostały wprowadzone do Marvel Cinematic Universe w Guardians of the Galaxy, była prawa ręka YonduKraglin, postać grana przez Seana Gunna, który jest bratem Jamesa Gunna reżysera filmu. Podczas gdy Kraglin odegrał niewielką rolę w pierwszym filmie, bohater miał więcej czasu ekranowego w kontynuacji jako jedyny żyjący lojalista Yondu po tym, jak niektórzy Ravagers dokonali buntu.

Teraz James Gunn potwierdził, że Kraglin będzie odgrywał jeszcze większą rolę w Guardians of the Galaxy Vol. 3. Niestety, James Gunn nie podał szczegółów na temat roli, jaką odegra postać w sequelu, kiedy ujawniał wiadomość podczas sesji pytań i odpowiedzi na Instagramie, po prostu odpowiedział „tak” na pytanie w tej sprawie.

Produkcję trzeciej części zaplanowano na początek tego roku. Projekt został zawieszony po decyzji Disneya o usunięciu Jamesa Gunna na stanowisku dyrektora ostatniego rozdziału trylogii. Teraz Gunn rozpocznie produkcję trzeciego filmu Guardians of the Galaxy po ukończeniu prac nad The Suicide Squad dla Warner Bros. I DC, które aktualnie edytuje z bezpiecznego miejsca w domu ze względu na trwającą pandemię koronawirusa. Szczegółowe informacje na temat trzeciego rozdziału trylogii Gunn‘s Guardians of the Galaxy są obecnie nieznane, choć film najprawdopodobniej obejmie konsekwencje wydarzeń zmieniających wszechświat w AvengersEndgame.