Niebawem ruszy produkcja trzeciego filmu Spider-Man z Tomem Hollandem, lecz nadal nie znamy szczegółów dotyczących fabuły, ale możemy się domyślać jakich złoczyńców zobaczymy!

Na pierwszy rzut trafia Kraven the Hunter o którym mówiono już rok temu. Według ostatnich plotek Marvel Studios zaproponowało właśnie tę rolę aktorowi Joelowi Kinnamanowi, który przypominamy ma ważny kontrakt z Warner Bros – DC Comics. Kraven the Hunter z pewnością zająłby się wyśledzeniem Spider-Mana, być może ma to związek z końcówką Spider-Man: Far From Home i oskarżeniem Spidera – Petera Parkera o liczne rozboje i morderstwo Mysterio.

Kraven the Hunter to nie kto inny jak Sergiej Kravinoff będący rosyjskim najemnikiem i łowcą, który jednak w komiksach i Spider-Man TAS wykazywał także swoje dobre strony bycia antybohaterem. Drugi na liście złoczyńców okażę się Michael Mando, który w końcu pełnoprawnie zamieni się w Scorpiona, a jego małą przemianę i oszpecenie widzieliśmy już w Homecoming.

Czy do tej listy czarnych postaci dołączy ktoś jeszcze? Może Morbius po debiucie w swoim własnym filmie, lub powrót Vulture’a?! Też to możliwe ponieważ Mando miał z nim kontakt w więzieniu. Produkcja może tak naprawdę być również podwaliną pod powstanie Sinister Six, ale wtedy Spider-Man będzie potrzebował solidnych sojuszników, aby godnie się z nimi zmierzyć… czyżby Venom? 🙂