PODZIEL SIĘ

Podczas finału szóstego sezonu The Flash, zobaczyliśmy powrót Sue Dearbon i jej rodziców, jednakże finał nie był do końca dla niej satysfakcjonujący!

Podczas finału Eva McCulloch w końcu zrealizowała swój plan zabicia swojego męża – Josepha Carvera i ostatecznie powróciła do świata żywych, przejmując ponownie swoją firmę McCulloch Tech. Aczkolwiek, żeby śmierć jej męża uszła jej płazem to musiała wymyślić pewien plan i obwinić inną osobę, która fikcyjnie dopełniła się tego czynu. Niestety padło na biedną Sue Dearbon, która nie miała łatwego życia w historii rządów Carvera i Black Hole.

Oczywiście Sue pragnęła zabić Carvera własnymi rękami, żeby w końcu uwolnić siebie i swoich rodziców, bo według niej bez tego nie byłoby szans. Na szczęście Ralph Dibny, który spotkał ją w budynku firmy McCulloch, zmotywował ją do tego, aby tego nie zrobiła:

„Musi być inny sposób. Czy wiesz co się stanie, jeśli zabijesz Carvera? Przestaniesz rozpoznawać samą siebie w lustrze. Zatracisz siebie”

Ralph wierzył w Sue, która zrewanżowała się jego uśpieniem. Aż do finałowej walki z Evą i jej sługuskami, przyszła żona Ralpha wróciła, aby pomóc zespołowi Flasha!

Tuż po konferencji prasowej Evy, Sue była szczęśliwa powrotem do normalności i że w końcu będzie mogła żyć z rodziną. Niestety ten radosny moment przerwał Ralph, przekazując jej bardzo złą wiadomość, czyli nagłówek gazety „Dearbon Heiress Wanted for Murder”. Tak Sue została oskarżona o zabicie Carvera i na tym zakończył się ten epizod.

Przykry los, który spotkał Sue wskazuje na to, iż będzie ona kluczową postacią w siódmym sezonie serialu i prawdopodobnie połączy siły z Ralphem, aby znaleźć dla siebie dowód niewinności. Czy ich współpraca zmieni się w romans, a później ślub? Fani komiksów znają ich historie, ciekawe co The CW przygotuje dla widzów!