Ray Fisher rozmawia o powrocie do roli Cyborga w filmie The Flash podczas, gdy jeszcze nie dawno walczył z Warner Bros. o rzekome niewłaściwe traktowanie na planie filmu Justice League!

Według The Hollywood Reporter, aktor Ray Fisher jest w trakcie „głębokich negocjacji”, aby ponownie zagrać Cyborga w pierwszym solowym filmie Ezry Millera w roli Flasha. Branża zauważa, że ​​negocjacje dotyczą „epizodycznego” pojawienia się w bardzo oczekiwanym filmie “The Flash”.

Na początku tego roku Ray Fisher za pośrednictwem Twittera oskarżył Jossa Whedona (reżysera Justice League) o „obrzydliwe, obraźliwe, nieprofesjonalne i całkowicie niedopuszczalne” zachowanie na planie Justice League. W swoim poście na Twitterze Fisher wezwał również byłego prezesa i dyrektora kreatywnego DC, Geoffa Johnsa i producenta filmu Jona Berga, mówiąc, że obaj „zgadzali się” na domniemane zachowanie Whedona.

Parę dni temu Warner Bros. wydał obszerne oświadczenie, w którym zaprzeczył niedawnym twierdzeniom Raya Fishera i oskarżył gwiazdę Justice League o brak nawiązania współpracy w celu dochodzeniu w sprawie niewłaściwego postępowania. Oświadczenie potwierdziło również, że prezes DC Films Walter Hamada spotkał się z Fisherem, aby omówić jego przyszłość w roli Cyborga i poprosić go o pojawienie się we Flashu.