PODZIEL SIĘ

Znany aktor J.K. Simmons, który już od zarania dziejów wcielał się w postać J. Jonaha Jamesona w filmach Spider-Man, potwierdził podpisanie kontraktu z Sony Pictures na większą ilość filmów z Pająkiem w roli głównej!

W uniwersum Marvela, nie ma innego aktora, który zagrał w dwóch różnych wszechświatach Spider-Mana, od aktora J. K. Simmonsa, który oczywiście wciela się w postać J. Jonaha Jamesona. Simmons po raz pierwszy pojawił się jako wydawca i zmora Petera Parkera w reżyserii Sama Raimiego pt. Spider-Man. Aktor powtórzył swoją rolę w całej trylogii Toby’ego Maguire, stając się jedną z największych atrakcji tej serii. Marvel zgodził się, że trudno będzie wyobrazić sobie kogoś innego poza Simmonsem w roli JJ’a, zatem Sony ponownie ściągnął go, aby dać mu okazję zagrać w nowym uniwersum, pojawiając się w krótkim występie podczas filmu Spider-Man: Daleko od domu.

Dziennikarze z portalu EW, zapytali aktora o jego potencjalny powrót do nowych produkcji Spider-Mana, a ten jednogłośnie odpowiedział, że podpisał kontrakt na kolejne filmy i pojawi się w nich, gdy tylko Sony go zechce.

W żaden sposób MCU nie zlekceważy J. K. Simmonsa, którego nowe podejście do postaci J. Jonaha Jamesona bardziej przypomina teoretyka spisków i blogera niż tradycyjnego dziennikarza. Biorąc to pod uwagę, można również bezpiecznie powiedzieć, że aktor nie będzie odgrywał tak dużej roli w MCU, jak wcześniej w filmach Sama Raimiego.