Wiele mówiło się o przyszłości Henry’ego Cavilla w filmach DC Comics i jego roli Supermana, jednakże prawdopodobnie sam aktor nadal jest mocno zainteresowany kontynuacją współpracy.

Chociaż mijają kolejne lata od ostatniego założenia stroju Supermana przez Cavilla, to jednak aktor nadal ukazuje zainteresowanie powrotem do filmów DC Comics. Jednakże czy takie samo zdanie podtrzyma studio Warner Bros?

Ostatnio informowaliśmy o tym, iż Henry Cavill nie będzie uczestniczył w dokrętkach do materiału Justice League w wersji Zacka Snydera, jednakże w wywiadzie opowiedział o zainteresowaniu całym projektem:

„Nie mogę się doczekać realizacji jego wizji. To on [Zack Snyder – przyp. red.] musiał być pociągiem. Myślę, że to sprawiedliwe, aby ten pociąg dotarł do stacji, do której dążył i myślę, że ważne jest, aby ta wizja została zrealizowana. Czy się z tym zgadzasz, czy nie, to nie ma znaczenia. To prawo filmowca do realizacji tej wizji. Nie mogę się doczekać, żeby to zobaczyć. Nie mogę się doczekać, aby zobaczyć, czym była ta wizja i jak ona wygląda. [Zack] ma teraz przewagę z perspektywy czasu. Będzie jeszcze lepiej. Chcę po prostu obejrzeć dobry film lub serię filmów”. – powiedział aktor.

Jak myślicie, czy ujrzymy go jeszcze w kolejnych projektach filmowych DCEU?