Według ostatnich informacji Jamesa Gunna, reżysera filmu “The Suicide Squad”, postać Harley Quinn wyruszy w ciekawą podróż!

Jednym z najbardziej wyczekiwanych filmów DC Comics, jest film pt. “The Suicide Squad”, w reżyserii Jamesa Gunna, który jak wiemy opuścił szeregi Marvel po nakręceniu dwóch części “Strażników Galaktyki”. W filmie po raz kolejny wystąpi aktorka Margot Robbie, wcielając się w bardzo popularną Harley Quinn, która nie tak dawno wystąpiła w swoim własnym filmie: “Harley Quinn: Ptaki Nocy”.

Szczegóły dotyczące produkcji “The Suicide Squad”, Jamesa Gunna są dość ograniczone, czyli taka sama historia jak podczas kręcenia poprzednich filmów przez reżysera. W rzeczywistości większość informacji pochodzących z jego produkcji pochodzi z jego profili w mediach społecznościowych. James Gunn stał się jednym z najpopularniejszych reżyserów w mediach społecznościowych ze względu na obfite interakcje z fanami. Po tym, jak The Suicide Squad powoli kończy produkcję, James Gunn został zapytany na Instagramie, ile razy zobaczymy Harley Quinn w The Suicide Squad. James Gunn odpowiedział, że postać Margot Robbie wyruszy w niezłą podróż. Oczywiście reżyser miał zapewne na myśli, że postać Harley spotka dużo przygód, zatem możemy spodziewać się tego, iż postać ta będzie widoczna przez większość czasu filmu.

OTHER: James Gunn says Harley Quinn will go on quite a ‘journey’ in regards to how many looks she will have in The Suicide Squad from DC_Cinematic