Showrunner i producent wykonawczy Justin Halpern ujawnili, że Harley Quinn i Poison Ivy nadal będą parą, jeżeli dojdzie do trzeciego sezonu serialu Harley Quinn.

W Harley Quinn mieliśmy już kilka świetnych momentów w drugim sezonie, zaczynając od ciętego żartu na temat Snyder Cut, do powrotu Michaela Ironside’a w roli Darkseida. Jednak najważniejszym było to, gdy Harley Quinn i Poison Ivy oficjalnie stały się parą pod koniec 13. odcinka!

W niedawnym wywiadzie z SyFy, showrunner i producent wykonawczy Justin Halpern ujawnił, że jeśli serial zostanie przedłużony o trzeci sezon, duet Harley Quinn i Poison Ivy nie rozpadnie się:

„Dla nas to brzmi szalenie, bo to niemądra kreskówka, w której robimy dużo bzdur… Ale chcieliśmy się upewnić, że bohaterki są w psychicznie stabilnym miejscu, gdzie moglibyśmy zrobić Sezon 3 i nie musieć robić tego „Zerwą ze sobą czy nie?” i po prostu zostawić je razem. Związanie ze sobą Harley i Ivy razem w naszym serialu zawsze było skazane na chaos, więc nie chcieliśmy, aby to było coś, co stało się w pośpiechu. Nie chcieliśmy, żeby ktokolwiek powiedział: „Oh, oni po prostu związali je ze sobą dla samego związku, nic ponadto”.

Halpern potwierdził, że Harley Quinn i Poison Ivy pozostaną parą, mówiąc:

„Kiedy rozmawialiśmy o tym, dokąd może zmierzać trzeci sezon, pierwszą rzeczą, którą oboje powiedzieliśmy, jest to, „że nie chcemy robić trzeciego sezonu, w którym czujemy, że stawką jest to, czy Harley i Ivy zostaną razem. To o wiele bardziej interesujące, zrobić show o tym, jak w związku poradzą sobie tak różne osobowości. A jakie są zabawne rzeczy, które mogą z tego wyniknąć? Jakie są zewnętrzne wpływy, które mogą sprawić, że ten związek będzie trudny, ale bez tego, że stawką będzie: „Rozejdą się, czy nie?” Więc tak, jeśli będzie trzeci sezon, który, mam nadzieję, nastąpi, stawką nie będzie, „Czy Harley i Ivy będą razem?” One parą.”

A wy co sądzicie o drugim sezonie Harley Quinn? Czekacie na więcej?