Mandatory Credit: Photo by Andy Kropa/Invision/AP/REX/Shutterstock (9880488e) Hailee Steinfeld attends the NYFW Spring/Summer 2019 Michael Kors fashion show at Pier 17, in New York NYFW Spring/Summer 2019 - Michael Kors, New York, USA - 12 Sep 2018

Najnowsze wiadomości ze świata głoszą, iż Marvel Studios w końcu obsadziło rolę Kate Bishop i jednak w postać wcieli się aktorka Hailee Steinfeld!

Hailee Steinfeld była już bardzo długo powiązana z rolą Kate Bishop do serialu Hawkeye, jednakże cały czas Marvel Studios nie wydało żadnego oficjalnego komunikatu i plotki te nie były do końca pewne, po czym nawet wątpiono, że Steinfeld jednak może nie być zainteresowana grą w superbohaterskim serialu Marvela.

„Obecnie trwa casting do serialu Hawkeye i wszyscy możemy spać spokojnie, wiedząc, że zarówno Jeremy Renner, jak i Hailee Steinfeld są oficjalnie przygotowani do udziału w tym projekcie” – informuje Braxter Timberlake z The Illuminerdi. „Od dawna krążą pogłoski, że Steinfeld ma pojawić się w Hawkeye. W rzeczywistości doniesienia o zaproponowaniu jej tej roli pojawiły się już w zeszłym roku. Chociaż nadal nie poznaliśmy oficjalnego ogłoszenia ani szczegółów negocjacji z aktorką, to teraz jest mocno już związana z tym projektem”.

Na tę chwilę nie jest znana data premiery serialu, ale to i dobrze, jakby mieli to przesuwać w nieskończoność!