PODZIEL SIĘ

Aktor DC Extended Universe Harry Lennix udostępnił post związany z rolą Marsjanina Łowcy z “Zack Snyder’s Cut” w Lidze Sprawiedliwości.

Liga Sprawiedliwych niestety wiele przeszła podczas produkcji. Przebieg filmu został zmieniony w połowie realizacji, częściowo dzięki mieszanemu przyjęciu Batman v Superman: Dawn of Justice. Reżyser Zack Snyder musiał później opuścić fotel reżysera z powodu osobistej tragedii, a główny reżyser Avengers, Joss Whedon przejął film, w którego wdrożył kilka przeróbek i swojej wizji, a w samym filmie wycięto wiele elementów. Jednym z takich elementów było najwidoczniej ujawnienie, że generał Swanwick w rzeczywistości był J’onnem J’onzzem, czyli dobrze nam znanym zielonym Marsjaninem.

Fani przez pewien czas spekulowali, że postać Harry’ego Lennixa była tak naprawdę Marsjaninem Łowcą. Ostatecznie potwierdzili to zarówno Zack Snyder, jak i Harry Lennix, a ujawnienie miało nastąpić w Lidze Sprawiedliwości. Niestety rola Harry’ego Lennixa została całkowicie odcięta od Ligi Sprawiedliwości. W związku z tym, że Zack Snyder odciął Ligę, co stało się drogą do HBO Max.

W niedawnym poście Harry Lennix napisał o usuniętej scenie z Ligi Sprawiedliwości Zacka Snydera w tajemniczy sposób, który zdawał się pobudzać spekulacje nad jego rolę w nadchodzącej wersji filmu. Później fan odpowiedział na ten post rysunkiem Martiana Manhuntera, a aktor odpowiedział mrugającą emotką. Możesz zobaczyć pełne posty poniżej: