Czy doczekamy się powrotu popularnych Bat-sutków?!

Taka informacja zaskoczyła wszystkich fanów całego uniwersum DC Comics i tych, którzy pamiętają dawne filmy Batmana w tym także w wykonaniu aktora George Clooneya!

Wkrótce wkroczymy w zupełnie nową erę filmów na podstawie komiksów, w której możliwości wydają się nieograniczone. A dokładniej, aktorzy z poprzednich wcieleń powracający dzięki teorii multiwersum. Tacy aktorzy jak Michael Keaton i Ben Affleck mają zamiar ponownie wcielić się w Batmana w filmie Ezry Millera “The Flash”. Zatem jeśli w filmie pojawią się dwa Batmany,to dlaczego nie dodać kolejnego z wersją George’a Clooneya?!

Nie jest tajemnicą, że George Clooney nienawidzi filmu Batmana i Robina z oczywistych powodów, ale ponowne granie Mrocznego Rycerza w The Flash może złagodzić jego dawne koszmary. Podczas niedawnego wywiadu dla portalu Empire, Clooney podzielił się swoim podekscytowaniem wobec powrotu Michaela Keatona w solowym filmie Flasha, ale nie widzi szansy wobec siebie, aby w najbliższym czasie ponownie założył kostium Batmana:

„[Śmiech] To zabawne – ale uwierzysz, że do mnie nie zadzwonili! Jakoś nie dostałem tego telefonu. Nie prosili o moje sutki. Posłuchaj, są rzeczy, o których nigdy nie wiesz. Wiem o tym… [śmiech]”.

A Was zachęcamy do zagłosowaniu w poniższej ankiecie:

Czy chcielibyście powrót Bat-sutków w filmie The Flash?!

Zobacz Wyniki

Loading ... Loading ...