PODZIEL SIĘ
Filmowa Wonder Woman została masowo skrytykowana. A stało się to za sprawą coveru piosenki „ImagineJohna Lennona, którą wraz z innymi celebrytami nagrała na swojego Instagrama, by dodać otuchy ludziom chorym na Koronawirusa.

Użytkownicy portalu Twitter natychmiastowo zaczęli komentować nagranie, które umieściła aktorka, zastanawiając się, dlaczego zamiast tego nie mogli wysłać pieniędzy potrzebującym.
„Wszyscy jesteśmy w tym razem” – mówi 34-letnia gwiazda „Wonder Woman” na początku video opublikowanego w środę na swoim profilu. 3-minutowy klip zmontowany z kilku sekundowych nagrań przedstawia innych celebrytów śpiewających tekst piosenki.
Gadot chciała w ten sposób pokazać, że gwiazdy też zostają w odosobnieniu w swoich domach i sprawić, żeby osoby przebywające w tej chwili w kwarantannie poczuły się lepiej. Aktorka zaprosiła do udziału w nagraniu m.in. Norah Jones, Marka Ruffalo, Amy Adams, Natalie Portman, Jimmy’ego Fallona czy Zoe Kravitz.

Podobno inspiracją do klipu było nagranie Włoskiego trębacza wykonującego utwór „Imagine” z własnego balkonu. Jednak jej muzyczny przekaz nie wywołał oczekiwanej reakcji, a przyniósł tylko niesmak i zażenowanie wśród ludzi. Ogień negatywnych komentarzy pojawił się na Twitterze. Wszyscy zastanawiają się, dlaczego bogata diva nie mogła po prostu wysłać gotówki, aby pomóc osobom cierpiącym na COVID-19.

Ludzie nie chcą, by celebryci im śpiewali. Ludzie oczekują pomocy. Chcą, by przekazali milion bądź dwa ze swojego majątku i zamówili respiratory, maski i rękawiczki lub po prostu przekazali dotacje szpitalom bądź pracownikom barów, restauracji czy opiekunkom. Użytkownicy kpią i komentują:
„Wyobraźcie sobie celebrytów jednoczących się i wspierających finansowo ludzi, którzy tego potrzebują. Ciekawe, czy to potrafią…” – zastanawia się Caroline Darya Framke z Variety.
„Kochanie, spójrz na wszystkich bogatych ludzi śpiewających „Imagine”. Wszystko będzie dobrze, mimo że oboje straciliśmy pracę. To było o wiele lepsze niż pieniądze i wcale nie jest to żałosne.” – kpi kolejny użytkownik Twittera.
„BOO, przekaż darowiznę, jeśli naprawdę zależy ci na świecie.” – napisał jeden z ekspertów Pomocy finansowej na portalu.