Aktor Frank Grillo wyraził chęć powrotu do Kinowego Uniwersum Marvela jako Crossbones!

Antagonista pierwszy raz pojawił się w filmie “Kapitan Ameryka: Zimowy Żołnierz“. Wówczas wcielał się w żołnierza STRIKE w szeregach S.H.I.E.L.D., a w rzeczywistości tajnego agenta Hydry. Postać miała później krótki epizod w trzeciej części przygód Kapitana Ameryki, czyli “Civil War“. Tam mogliśmy oglądać go już jako Crossbonesa w pełnej okazałości, gdy pierwszy raz wystąpił w swojej klasycznej, komiksowej zbroi. Został jednak bardzo szybko spacyfikowany przez Rogersa oraz Scarlett Witch. Jasne było, że historia tej postaci została zakończona.

W ostatnich wywiadach z Forbes Frank Grillo wspominał, że z chęcią powróciłby do MCU jako Crossbones. Wspominał świetne wrażenia z planu oraz świetne relacje z twórcami oraz aktorami. Głównym jednak powodem jest fakt, że antagonista pojawił się na “około 10-12 minut”, a sam aktor wielokrotnie był pytany o swój powrót do roli. Dzięki temu widać, że odbiór postaci przez fanów był rewelacyjny, wiele osób chciałoby ponownie zobaczyć jego występ. Grillo powiedział, że bez wahania ponownie wcieliłby się w Crossbonesa.

Jeżeli Marvel zdecyduje się na realizację projektów prequelowych pokazujących wydarzenia sprzed IW oraz Endgame szansa na opowiedzenie kolejnych historii o tym antagoniście będzie bardzo duża. Mielibyśmy okazję zobaczyć przeszłość bohatera, jego początki w Hydrze oraz kolejne starcia z superbohaterami.