Piąty sezon „Legends of Tomorrow” przyniósł nam wiele niespodziewanych historii, które doprowadzały do śmiechu, ale często również do płaczu. Gdy finałowy odcinek ukazał nam kosmitów, którzy porwali kapitan Wavridera wielu ludzi zastanawiało się co dalej ze statkiem i z postacią Sary Lance. Dzięki showrunnerowi Legend mamy większe pole do popisu z domysłami.

W finale 5. sezonu „Legends of Tomorrow” Sara Lance (Caity Lotz) została porwana przez kosmitów i wielu widzów zastanawiało się czy 6. sezon będzie opowiadał jedynie historię załogi Waveridera bez kapitana, ale wychodzi na to, że będziemy mieli również spojrzenie na przygody Lance w kosmosie. Jak sam Phil Klemmer, showrunner Legend, stwierdził, 6. sezon będzie opowiadał o konsekwencjach porwania Sary.

„Kiedy dziecko traci rodziców, musi się jakoś wychować. To będzie bardzo interesujące i da Sarze szansę na osobną historię” — powiedział Klemmer w wywiadze z TVLine.

Klemmer zasugerował również, że porwanie mocno wpłynie na związek Sary i Avy (Jes Macallan). W ciągu ostatnich sezonów para przeszła kilka wzlotów i upadków, w tym odkrycie przez Avę, że jest klonem czy śmierć Sary z rąk zombie, jednak tym razem serial pokaże nam legendarną wersję związku na odległość.

„Są w stanie to zrobić, ale nie oznacza to, że tego chcą. To nie tak, że nie mogą.” — mówi Klemmer.

Czy jesteście równie podekscytowani 6. sezonem „Legends of Tomorrow” i zmaganiami Sary w kosmosie, gdzie będzie musiała się zmierzyć z kosmitami? Dajcie nam znać!

6. sezon wystartuje w 2021 roku, jednak nie znamy dokładnej daty premiery.