Plotka sugeruje, że gwiazda “X-Men: Days of Future Past” Evan Peters pojawi się w serialu “WandaVision” na platformie Disney +.

Według portalu Murphy’s Multiverse, Evan Peters został zaproszony do odegrania nieznanej roli w serialu “WandaVision”, który ma mieć swoją premierę pod koniec tego roku. Aktor grający w American Horror Story, nakręcił swoje sceny pod koniec zeszłego roku. W serii X-Men, Peters grał Quickslivera w trzech filmach – zarówno fani i krytycy docenili jego kreację aktorską. Nie wiadomo jeszcze kogo zagra Peters w “WandaVision” u boku Elizabeth Olsen.

Elizabeth Olsen zadebiutowała jako Wanda Maximoff w 2015 roku w “Avengers: Age of Ultron” u boku Aarona Taylor-Johnsona, wcielającego się w rolę Pietro Maximoff, który był Quicksilverem. Pod koniec filmu Quicksilver ginie, zostawiając Wandę samą. Serial “WandaVision” ma się skupiać na Wandzie, która próbuje żyć podmiejskim życiem. Wprowadzenie Evana Petersa do serialu sprawi, że wiele spraw może się skomplikować.

Jeżeli Peters wcieli się w Quicksilvera, będzie to idealny moment aby powoli łączyć Fox’a z MCU. Należy pamiętać, że jest to jednak plotka i na ten moment nic nie jest pewne. Jest oczywiście możliwe, że Evan Peters wcieli się w zupełnie inną rolę, której jeszcze nie znamy. Gwiazdor American Horror Story jest bardzo wszechstronny i możemy się po nim wiele spodziewać.

Jak myślicie, kogo zagra Evan Peters? Dajcie znać w komentarzach!