Według najnowszych plotek wynika, że Marvel pracuje nad dwoma produkcjami dla Disney+, w tym jednym jest serial Secret Invasion!

Źródła, które poinformowały portal Bleeding Cool, mówią że Marvel skupia się obecnie na wprowadzeniu komiksowej serii Secret Invasion na platformę Disney+! Seria komiksów pod polskim tytułem „Tajna Inwazja” jest bardzo charakterystyczną historią Marvela i skupia się na Skrullach przedstawionych w Captain Marvel. Skrullowie, gatunek, który jest zmiennokształtny, pojawił się także w Spider-Man: Daleko od domu, umacniając ich znaczenie w Marvel Cinematic Universe.

Pomysł stworzenia serialu o Tajnej Inwazji byłoby naprawdę czymś ciekawym i luźnym dla widza, zwłaszcza, że jesteśmy już w trakcie realizacji Fazy 4 i bardzo wtajemniczeni w świat Skrulli.

Wracając do tytułu artykułu, drugi serial natomiast ma opowiadać losy jednego superbohatera… Jednakże na tę chwilę wiemy tylko tyle. Być może będzie to produkcja o Rocket Racoonie, czy też The Wasp albo Korgu?! Z pewnością każdy z nich przyciągnie uwagę odbiorców Disney+.

W celu zapoznania Was z tematem Tajnej Inwazji warto przytoczyć krótki opis tego komiksu:

Przedstawiciele rasy zmiennokształtnych Skrulli potajemnie przeniknęli do wszystkich grup ziemskich superbohaterów. Ich cel jest prosty: mają zamiar dokonać inwazji na pełną skalę! Najpotężniejsi herosi na Ziemi muszą się zjednoczyć, aby stłumić atak. Czy podołają zadaniu, skoro każdy z przyjaciół może okazać się wrogiem?

A recenzję możecie przeczytać tutaj.

http://s.lubimyczytac.pl/upload/books/4821000/4821429/625903-352x500.jpg