Showrunner “The Flash”, Eric Wallace poinformował, że drużyna Flasha w siódmym sezonie serialu zajmie się tajemnicą tożsamości Godspeeda!

Jednakże czy historia postaci Godspeeda będzie opierała się na komiksach “The Flash”?!

Siódmy sezon The Flash w końcu odkryje, kim naprawdę jest Godspeed, tak potwierdził showrunner serialu Eric Wallace. Fani oczywiście pamiętają, że zły speedster w białym stroju nęka zespół od jakiegoś czasu. Chociaż wszystkie jego dotychczasowe wersje były tylko klonami. Natomiast Wallace już wcześniej potwierdził, że Barry Allen będzie walczył z prawdziwym Godspeedem w następnym sezonie, ale nie jest jeszcze jasne, czy historia będzie nawiązywała do tego co mogliśmy czytać w komiksach.

W komiksach Godspeed to nie kto inny jak August Heart, który osobiście znał Barry’ego Allena z pracy w departamencie policji w Central City. Relacje obu panów były bardzo koleżeńskie.

Wallace odkrył na ten temat pewną wskazówkę podczas DC Fandome:

„Nie lubię spoilerów… powiedzmy, że był pewien speedster, który nosił biały kostium, a wcześniej pojawiały się jego klony. Naprawdę, Team Flash musi sobie z tym poradzić. Jednakże nigdy też nie złapaliśmy prawdziwego faceta ani dziewczyny kryjących się za tym strojem. Powiedzmy, że możemy odkryć tę tajemnicę w tym sezonie”.

Nowy sezon Flasha dopiero w przyszłym roku!