PODZIEL SIĘ
Lucifer

W internecie można na tę chwilę znaleźć masę petycji mających na celu przedłużenie Lucifera o jeszcze jeden sezon. Ale czy na pewno to taki dobry pomysł?

Kliknij tutaj i dołącz do wspólnych rozmów o superbohaterach na naszej grupie!

Śmiało można stwierdzić, iż serial cieszy się naprawdę dużą popularnością ze strony widzów. Niestety jak każdy już wie, ogłoszono, iż 5 sezon serialu będzie jednocześnie jego ostatnim! Najważniejsze jednak jest to, że serial chcą kończyć sami producenci, a nie włodarze Netflixa, więc nie jest to taka kasacja, jaką zapewnił widzom FOX.

Scenarzyści od początku tłumaczą się tym, że mieli przygotowaną zamkniętą historię, którą planowali opowiedzieć w około 5 czy 6 sezonów. Zatem zakończenie serialu jest całkiem naturalne i nie wynika ono z żadnych negatywnych czynników. Producenci ewidentnie przygotowali piękny finał, który powinien zadowolić większość widzów

Czy w takim wypadku jakiekolwiek petycje mają sens? Niestety fandom serialu jest bardzo duży, więc nie dziwota, że mogą się w nim znaleźć pewne jednostki, które samolubnie chcą więcej i więcej… Najlepiej zrobić z tego Modę na Sukces lub Supernatural.

Jak widać, takie osoby nie zważają na fakt powstania finału kończącego wszystkie wątki. W końcu już tyle seriali poległo po tym, jak próbowano je ciągnąć na siłę. Czy nie lepiej będzie jeśli faktycznie serial skończy się w momencie, który to sami producenci wybiorą?