Lucifer

W internecie można na tę chwilę znaleźć masę petycji mających na celu przedłużenie Lucifera o jeszcze jeden sezon. Ale czy na pewno to taki dobry pomysł?

Śmiało można stwierdzić, iż serial cieszy się naprawdę dużą popularnością ze strony widzów. Niestety jak każdy już wie, ogłoszono, iż 5 sezon serialu będzie jednocześnie jego ostatnim! Najważniejsze jednak jest to, że serial chcą kończyć sami producenci, a nie włodarze Netflixa, więc nie jest to taka kasacja, jaką zapewnił widzom FOX.

Scenarzyści od początku tłumaczą się tym, że mieli przygotowaną zamkniętą historię, którą planowali opowiedzieć w około 5 czy 6 sezonów. Zatem zakończenie serialu jest całkiem naturalne i nie wynika ono z żadnych negatywnych czynników. Producenci ewidentnie przygotowali piękny finał, który powinien zadowolić większość widzów

Czy w takim wypadku jakiekolwiek petycje mają sens? Niestety fandom serialu jest bardzo duży, więc nie dziwota, że mogą się w nim znaleźć pewne jednostki, które samolubnie chcą więcej i więcej… Najlepiej zrobić z tego Modę na Sukces lub Supernatural.

Jak widać, takie osoby nie zważają na fakt powstania finału kończącego wszystkie wątki. W końcu już tyle seriali poległo po tym, jak próbowano je ciągnąć na siłę. Czy nie lepiej będzie jeśli faktycznie serial skończy się w momencie, który to sami producenci wybiorą?