Ostatnio sporo się mówi o potencjalnych produkcjach spod szyldu DC Comics. Już 22 sierpnia 2020 roku odbędzie się DC FanDome. Organizatorzy tego wydarzenia umożliwili fanom zadawanie pytań, które podzielone są według określonych kategorii.

Przez błąd (celowy lub przypadkowy) ktoś umożliwiał zadawanie pytań do kategorii zatytułowanych jako “Tajny film 1” i “Tajny film 2”, co od razu nasuwa na myśl, że pod tym mogą kryć się nowe produkcje. Niestety obie kategorie szybko zniknęły z możliwości wyboru, jednak fanom udało się uwiecznić je na screenach.

Obecnie wymienione są takie kategorie jak „The Batman”, „Wonder Woman 1984”, „Shazam!”, „Aquaman”, „The Suicide Squad”, „The Flash” i „Black Adam”, co może oznaczać, że “tajne filmy” to zupełnie coś nowego, jednak nadal nie wiemy, co to może być.

Możliwości są nieograniczone, więc możemy się spodziewać wszystkiego – od animacji po pełnometrażowe filmy. Czy dostaniemy film o Zielonej Latarni? A może o mniej znanej postaci? Tego dowiemy się dopiero pod koniec sierpnia.