Premiera drugiego sezonu „Harley Quinn” zbliża się wielkimi krokami! Ostatnio zaprezentowano nowy trailer kontynuacji przygód byłej ukochanej Jokera, a teraz jeden z showrunnerów, Justin Helpern zapowiada, iż tym razem będzie jeszcze brutalniej, szczególnie, że prawdopodobnie pojawi się jeden z największych złoczyńców świata DC!

Mowa oczywiście o władcy Apokolips, czyli Darkseidzie. Helpern zapytany o to, których łotrów powinniśmy spodziewać się w nadchodzącym sezonie, odpowiedział następująco:

„Pojawi się tam jedna z najważniejszych postaci DC i odegra znaczącą rolę w drugiej połowie sezonu. Cóż mogę więcej rzec. W trailerze możecie zauważyć parademony, więc wnioskuję, że wiecie, kogo to oznacza”.

Wygląda na to, iż zdecydowanie nie zabraknie akcji. Ciekawe co twórcy przygotowali tym razem. Z racji, iż show okazało się małym sukcesem, to fani już wypytują, czy istnieje szansa na trzeci sezon animacji.  W tym przypadku głos zabrał JK Schmidt:

„Obecnie jesteśmy na takim etapie, że nie do końca wiemy co zrobić z tym serialem. Na ten moment staramy się eksperymentować i wysłaliśmy do akceptacji jedną stronę czystego szkicu, który nawet nie można nazwać synopsisem, który zawiera nasze pomysły na trzeci sezon, także na razie pozostaje nam tylko czekać na decyzję.”

Jesteście już po seansie „Harley Quinn”? Serial zbiera bardzo pozytywne opinie wśród internautów, którzy chwalą sobie show za mnóstwo humoru i akcji, a także ciekawe podejście do postaci Harley.

Premiera 2. Sezonu wyznaczona jest na 3 Kwietnia!