PODZIEL SIĘ

W sieci pojawiła się nowa plotka, mówiąca o możliwości pojawienia się Squadron Supreme w serialu Loki!

Dołącz do Akademii Bohaterów Marvela i rozmawiaj z innymi fanami!

O nadchodzącym serialu Loki nadal zbyt wiele nie wiadomo. Jedyne informacje, jakie możemy uznać za pewnik, to że przedstawi nam on Boga złośliwości posiadającego Tesseract i znajdującego się w alternatywnej rzeczywistości stworzonej tuż po Avengers: Endgame. 

Według portalu Bleending Cool, pojawiły się ostatnio plotki dotyczące pojawienia się w serialu Loki ekipy Squadron Supreme, wykorzystując pewne historie z komiksów. Postacie z ww. ekipy zadebiutowały w komiksach w 1971 r. w The Avengers #85. Squadron Supreme to zespół superzłoczyńców, który przez lata przechodził wiele roszad w składzie, aczkolwiek bardzo przypominał superbohaterski zespół DC Comics w składzie z Batmanem, Wonder Woman i Supermanem na czele. Pierwotny zespół Squadron składał się z Hyperiona, Nighthawka, Doctora Spectrum, Power Princess i The Whizzer.

Warto również dodać, iż Squadron Supreme doczekał się swojego własnego komiksu, a w #1 numerze z 2015 r. z rąk Hyperiona zginął Namor! Czy chcielibyście zobaczyć w serialu wojnę Squadronów z Lokim?