Taika Waititi, reżyser nadchodzącego filmu Marvel Studios, Thor: Love and Thunder, wypowiedział się o potencjalnym występie Beta Ray Billa w filmie.

Przez koronawirusa miliardy siedzą teraz w domach i starają się jakoś zabić czas. Wielu reżyserów postanowiło wykorzystać okazję, by na żywo oglądać swoje filmy, zapewniając przy tym komentarz do całości. Taika Waititi niedawno zorganizował wspólne oglądanie jego filmu Thor: Ragnarok, przy okazji odpowiadając na pytania widzów. Jednym z nich była kwestia pojawienia się Beta Ray Billa w następnym filmie o Thorze.

W komiksach Beta Ray Bill to kosmita, który był pierwszą istotą zdolną podnieść Mjolnir, nie będąc zarazem nordyckim bóstwem. Ten fakt z czasem staje się katalizatorem rywalizacji między Billem a Thorem o to, kto będzie właścicielem magicznego młota. W końcu doszło do kompromisu i Beta Ray Bill otrzymał swój własny młot, Stormbreaker, i stał się sprzymierzeńcem Boga Piorunów. Wielu fanów od dawna czeka na jego filmowy debiut, jednak Taika Waititi nie jest co do tego taki pewien.

W trakcie live’a Waititi przyznał, że choć bardzo chciałby wcisnąć do swojego filmu Billa, Thor 4 jest w zbyt wczesnej fazie produkcji, by mógł dać ostateczną odpowiedź na to pytanie:

Uwielbiam Beta Ray Billa. Bardzo chciałbym mieć go w filmie, ale na ten moment nic jeszcze nie wiem, wszystko jest jeszcze bardzo umowne.

A Wy chcielibyście zobaczyć Beta Ray Billa w Thor: Love and Thunder? Dajcie nam znać w komentarzach!