W sieci pojawiła się plotka niezbyt optymistyczna, która twierdzi, iż premiery tegorocznych seriale WandaVision  i The Falcon and the Winter Soldier zostaną przesunięte nawet na kolejny rok!

Takie wiadomości przekazała Liz Hill związana z blogiem Charlesa Murphy’ego, a jej informacje mocno związane są z ważnym źródłem pochodzącym od osób pracujących nad platformą Disney+. Przesunięcie terminu premier ma być spowodowany epidemią koronawirusa. Oczywiście jest to tylko plotka, która nie musi się sprawdzić.

Hill twierdzi, że produkcja WandaVision została zakończona, a film czeka jedynie na montaż i małe dokrętki. Stanowczo gorzej to wygląda z serialem The Falcon and the Winter Soldier, ponieważ serial miał mieć premierę w sierpniu, a do końca prac na planie zostały jeszcze trzy tygodnie. Hill informuje, że twórcy usunęli z serialu wątek związany z pandemią, z powodu tego jak bardzo był bliski z panującą rzeczywistością.

Data premier obu filmów zostały ustalone tak ze względu na to, iż WandaVision ma fabularne elementy, które są ściśle związane z Falconem i Winter Soldierem, więc z tego powodu zamiana premier obu seriali nie wchodzi w grę. Wszystko wskazuje na to, że premiery obu projektów zostaną opóźnione i albo pojawią się późną jesienią, albo dopiero w 2021 roku. Na oficjalną wiadomość musimy jeszcze poczekać!